Witamy na stronie restauracji Mon Ami

Po długiej nieobecności nasz Saint Jacques powraca na warszawski rynek gastronomiczny pod nazwą Mon Ami. Nasz mały lokal przy Świętokrzyskiej 34 wymieniliśmy na dwupoziomowe, przestronne wnętrze i już niebawem będziemy gościć Was przy ulicy Francuskiej 5. Wszystko po to, by sprostać Waszym wymaganiom i potrzebom.

Menu, które już znacie, będzie poddane niewielkim zmianom. Nowa karta będzie się składać ze sprawdzonych receptur, z których jesteśmy szczególnie dumni oraz zostanie wzbogacona o potrawy kuchni francuskiej, których jeszcze u nas nie próbowaliście.
Co więcej, ostrożnie odchodzimy od koncepcji fine diningu i chcemy zaprezentować się Wam w nowej, innowacyjnej odsłonie. Chcemy propagować celebrowanie posiłków i dzielenie się potrawami, tak jak robi się to z bliskimi przy rodzinnym stole i, z uwagi na to, dania będą nieco inaczej serwowane. Za potrawy, których będziecie mogli już wkrótce spróbować, odpowiedzialny będzie nasz szef kuchni Jakub Towarek, który współpracuje z nami od ponad 10 lat.

Restauracja MonAmi nie odrodziłaby się, gdyby nie zaangażowanie personelu, który towarzyszy nam od naszych początków oraz Waszego wsparcia i zainteresowania. Mamy nadzieję, że przyjdziecie odwiedzić nas w nowej lokalizacji!
Zmieniamy się dla was!

Zapraszamy do nowej odsłony naszej restauracji,

Zespół Mon Ami

Czas do otwarcia Mon Ami

Przewiń do góry